Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

8 квітня 2016 року, в Міжнародний день ромів, Ромським освітнім фондом розпочато черговий цикл конкурсу стипендій по програмі «Право та гуманітарні дисципліни» на 2016-2017 навчальний рік. 

Стипендія призначена для ромів, які мають громадянство або постійно проживають в Україні, Молдові або Росії, та навчаються або планують розпочати навчання в 2016-2017 навчальному році у вищому навчальному закладі для здобуття ступеню бакалавра, магістра або звання кандидата наук.

Більш детальна інформація про програму, її умови, а також інструкція для заповнення онлайнових заявок розміщена тут.

Заявки на участь у конкурсі приймаються лише в електронному вигляді.Доступ до системи подання онлайнових заявок – за цим посиланням

Крайній термін подання заявок на конкурс – 16 травня 2016 року. 

Запрошуємо вас до подання заявок, а також просимо активно поширювати інформацію про конкурс у ромських громадах, серед своїх друзів і колег.

Презентація Стипендійної програми

Якщо у вас виникатимуть питання, відповіді на які ви не можете знайти в Інструкції з подання заявок, будь ласка звертайтеся до Сергія Пономарьова, координатора програм Ромського освітнього фонду в Україні, на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Джерело