Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

28 – 29 вересня 2016 року відбудеться cемінар для інструкторів по роботі з батьками за програмами «Впевнене батьківство» та «Готуємось до школи» в м. Ужгород Закарпатської області. Семінар відбудеться в рамках проекту «Забезпечення якісної освіти для ромських дітей у дошкільних навчальних закладах і початкових класах» за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Мета тренінгу – підготувати інструкторів по роботі з ромськими батьками за програмами «Впевнене батьківство» та «Готуємось до школи» з числа представників ромських організацій та педагогів пілотних навчальних закладів, що забезпечить кращу наступність програм та їх життєздатність.

В рамках проекту організовано діяльність п’яти Центрів для ромских батьків. Три Центри було створено ромськими громадськими організаціями: Товариством ромів Закарпаття «Рома», Закарпатським обласним товариством ромів «Романі Чгіб», Закарпатським обласним благодійним фондом «Благо», а інші два Центри – на базі навчальних закладів: Мукачівського дошкільного навчального закладу № 7 та Жовтневого навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу» (Одеська область).

Інструктори Центрів для батьків проводять заняття двічі на тиждень за однією із навчальних програм «Впевнене батьківство» та «Готуємось до школи». Програми було розроблено на основі матеріалів Міжнародної Асоціації «Крок за кроком» (InternationalStepbyStepAssociation).

Загальна мета програми «Впевнене батьківство» полягає у підтримці сім`ї шляхом:

  •        Надання підтримки батькам у процесі розвитку та виховання своїх дітей.
  •        Надання інформації щодо розвитку дітей та методів виховання.
  •        Забезпечення ефективного спілкування між батьками та їхніми дітьми.
  •        Розвитку навичок батьків забезпечити навчання для їх дітей на основі практичного досвіду.
  •        Сприяння партнерству між сім`єю та навчальним закладом.

Загальна мета програми «Готуємося до школи» - створити більш ефективне навчальне середовище у сім`ях, у яких діти не відвідують дошкільні навчальні заклади, де б вони мали можливість підготуватися до школи.  Ця програма розроблена для батьків дітей віком 4-6 років і спрямована на розвиток навичок, які визначають готовність дитини до навчання у школі.

Початок семінару: 28 вересня 2016 року о 10:30, реєстрація о 10:00

Закінчення семінару: 29 вересня 2016 о 16:00.

Місце проведення семінару: м. Ужгород, вул. Електрозаводська, 29 (готель «Унгварський)

Контактна особа: Вероніка Громова, тел./факс: (044) 235 11 36,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.