Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

27 жовтня 2014 року відбудеться семінар «Освіта ромських дітей: Центри для батьків»  у м. Одеса у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» за підтримки ініціативи «Копачі Рома», програми «Раннє дитинство» Фонду Відкритого Суспільства та програми «Рома України» Міжнародного фонду «Відродження».

У рамках впровадження проекту у 4-х областях України (Одеській, Волинській, Черкаській та Закарпатській) було створено шість Центрів для роботи з батьками. Центри було створено на базі ромських організацій. Благодійний фонд «Планета добрих людей» створив Центр для батьків у місці компактного проживання ромів, селі Нерубайськ, Одеської області. 

Мета семінару – презентувати досягнення та поділитися досвідом впровадження проекту та створенні Центру для батьків у Одеській області, ознайомити учасників із навчальними програмами «Впевнене батьківство» та «Готуємось до школи», розглянути методи активного навчання дорослих та особливості роботи із ромськими батьками.

До участі у семінарі запрошено учителів загальноосвітніх шкіл, у яких навчаються ромські діти, а саме вчителів із Комінтернівського, Біляївського та  Татарбунарського районів Одеської області, запрошено представників районних відділів освіти, представники Міжнародного фонду «Відродження».

Час заходу: 27 жовтня 2014 року 10:00 по 13:00 годину.

Місце проведення заходу: м. Одеса, конференц-центр HUB(вул. Грецька, 1, зал Гельсінкі, 3-й поверх).

Координатор Центру для батьків: Джум Максим Анатолійович.