Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

27 листопада 2014 року відбудеться семінар «Освіта ромських дітей: Центри для батьків», програма «Готуємось до школи», 2-га сесія в Одеській області у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» за підтримки ініціативи «Копачі Рома», програми «Раннє дитинство» Фонду Відкритого Суспільства та програми «Рома України» Міжнародного фонду «Відродження».

Мета семінару – ознайомити учасників навчальною програмою «Готуємось до школи» і підготувати їх до роботи інструкторами із групами ромських батьків.

Загальна мета програми «Готуємося до школи» - створити більш ефективне навчальне середовище у сім’ях, у яких діти не відвідують дошкільні навчальні заклади, де б вони мали можливість підготуватися до школи. Хоча існує багато шляхів досягнення цієї мети, всі програми прагнуть надати підтримку батькам і розширити їхні знання та практичні навички стосовно розвитку їхніх маленьких дітей. Ця програма розроблена для батьків дітей віком від 4-6 років і спрямована на розвиток навичок, які визначають готовність дитини до навчання у школі. Програма розрахована на 9 місяців.

Програму розроблено за підтримки Міжнародної асоціації «Крок за кроком» та інституту «Відкритого суспільства».

За цією програмою інструктори проводять заняття із ромськими батьками в усіх Центрах для батьків, організованих у рамках впровадження проекту в 4-х областях України – Одеській, Волинській, Закарпатській та Черкаській.

Підготовка інструкторів для роботи з батьками в межах програми «Готуємось до школи» охоплює три складові:

І. Готуємося до школи: розуміння основних понять.

ІІ. Ознайомлення із завданнями та заняттями, призначеними для розвитку навичок лічби та грамотності у дітей.

ІІІ. Реалізація Програми.

До участі у семінарі запрошено учителів загальноосвітніх шкіл, у яких навчаються ромські діти, а саме вчителів із Комінтернівського, Біляївського та Татарбунарського районів Одеської області, запрошено представників районних відділів освіти, які брали участь у попередній, 1-ій сесії – семінарі-круглому столі «Освіта ромських дітей: Центри для батьків», що відбувся в м. Одеса 27 жовтня 2014 року.

Координатор Центру для батьків: Джум Максим Анатолійович

Тел./факс: +38 048 798 56 91 
Ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.