Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

12 грудня 2014 року відбудеться семінар «Освіта ромських дітей: Центри для батьків», програма «Готуємось до школи», 1-ша сесія в м. Золотоноша, Черкаської області у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» за підтримки ініціативи «Копачі Рома», програми «Раннє дитинство» Фонду Відкритого Суспільства та програми «Рома України» Міжнародного фонду «Відродження».

Мета семінару - підготовка інструкторів для роботи із ромськими батьками у Центрах для батьків, створених у рамках проекту на базі ромських громадських організацій, презентація програми «Готуємось до школи».  

Семінар будуть проводити тренери Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» спільно із інструкторами Центру для батьків, створеного Черкаською громадською організацією «Романі рота» у квітні 2014 року.

Під час семінару учасники познайомилися:

  • із основними методами активного навчання для дорослих та навчаться використовувати ці методи на практиці;
  • познайомляться програмою «Готуємось до школи», призначеною для роботи із ромськими батьками дітей від 4 до 6 років у Центрах для батьків;
  • обговорять особливості освіти ромських дітей у Черкаській області.

До участі у семінарі запрошені вчителі початкових загальноосвітніх шкіл та вихователі дитячих садків, у яких навчаються ромські діти, а також представники ромських громадських організацій, зацікавлених у створені подібних Центрів на своїй базі.

Програму розроблено за підтримки Міжнародної асоціації «Крок за кроком» та інституту «Відкритого суспільства».

ПРОГРАМА ЗАХОДУ