Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

17 березня 2015 року на відбудеться навчально-практичний семінар для викладачів вищих педагогічних навчальних закладів «Освіта для соціальної справедливості» у м. Луцьк на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» за підтримки ініціативи «Копачі Рома», програми «Раннє дитинство» Фонду Відкритого Суспільства та програми «Рома України»  Міжнародного фонду «Відродження».

Мета семінару – ознайомити за навчальним курсом «Освіта для соціальної справедливості» вчителів загальноосвітніх шкіл Волинської області, що працюють із дітьми ромської національності.

Мета навчального курсу – познайомити учасників із поняттями різноманітності та соціальної справедливості, що сприятиме розвитку інклюзивного середовища в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. Курс розрахований на те, що в результаті його проходження учасники: знатимуть і розумітимуть визначення термінів «соціальна інклюзія», «стереотипи», «упередження», «установки», «дискримінація», «полікультурна освіта» та інших; знатимуть основні міжнародні документи у сфері захисту прав людини; розумітимуть значення особистої і групової ідентичності; знатимуть і розумітимуть проблеми динаміки груп меншості/більшості, у тому числі ризики в процесі інтеграції і розвитку міжкультурних відносин; знатимуть, що таке культура, рівні і характеристики культури; використовуватимуть метод конструктивного слухання; розвинуть навички міжкультурного спілкування; краще розумітимуть власний рівень терпимості, толерантності по відношенню до відмінностей.

Місце проведення семінару: на базі ЗОШ І-ІІІ ст. смт Торчин Луцького району

Час семінару: 17 березня 2015 року  з 10:30 до 14:00 год, реєстрація о 10:00

Аудиторія семінару: вчителі шкіл, де навчаються ромські діти

Вероніка Громова, тел./факс: (044) 235 11 36,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.