Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

20 березня 2015 року на відбудеться навчально-практичний семінар «Освіта для соціальної справедливості» у м. Одеса на базі Одеського інституту удосконалення вчителів у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» за підтримки  за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Мета семінару – познайомити працівників загальноосвітніх шкіл, Одеської області із навчальним курсом «Освіта для соціальної справедливості», розробленим у рамках впровадження проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» з метою його апробації та подальшого впровадження у вищі педагогічні навчальні заклади.

Навчально-практичний семінар є одним із семінарів, що проводиться для апробації курсу в Одеській області. 

Про курс:

Мета навчального курсу – познайомити учасників із поняттями різноманітності та соціальної справедливості, що сприятиме розвитку інклюзивного середовища в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Курс розрахований на те, що в результаті його проходження учасники:

  • знатимуть і розумітимуть визначення термінів «соціальна інклюзія», «стереотипи», «упередження», «установки», «дискримінація», «полікультурна освіта» та інших;
  • знатимуть основні міжнародні документи у сфері захисту прав людини;
  • розумітимуть значення особистої і групової ідентичності; знатимуть і розумітимуть проблеми динаміки груп меншості/більшості, у тому числі ризики в процесі інтеграції і розвитку міжкультурних відносин;
  • знатимуть, що таке культура, рівні і характеристики культури; використовуватимуть метод конструктивного слухання;
  • розвинуть навички міжкультурного спілкування; краще розумітимуть власний рівень терпимості, толерантності по відношенню до відмінностей.

Час проведення семінару: 20 березня 2015 року з 10:00 до 15:00, реєстрація о 9:30

Місце проведення семінару: Одеський інститут удосконалення вчителів (м. Одеса, пров. Нахімова, 8, ауд. 20).

Цільова аудиторія: вчителі загальноосвітніх шкіл Одеської області, де навчаються ромські діти.

Вероніка Громова, тел./факс: (044) 235 11 36,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.