Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

Можливість для навчання та вдосконалення Ваших професійних навичок з метою змінити життя тих, для кого ви працюєте – ромів та подорожуючих дітей, їхніх родин та громад.

Шановні члени мережі REYN (Роми – раннє дитинство),

У 2015 році мережа REYN продовжує надавати своїм членам можливості для різностороннього професійного розвитку. Після успішного 2014 року, ми розпочали цей рік із навчальної поїздки до Великобританії (більш детальну інформацію про навчальну поїздку Ви можете знайти у нашому блозі).

Тепер ми пропонуємо ще одну можливість для навчання та вдосконалення Ваших професійних навичок з метою змінити життя тих, для кого ви працюєте – ромів та подорожуючих дітей, їхніх родин та громад.

Ми раді повідомити Вам, що з 8 по 10 червня 2015 року ми організовуємо тренінг тривалістю 2,5 навчальних дні за темою «Створення можливостей для досягнення успіху - багатомовне середовище навчання для ромських дітей» в м. Лейден, (Нідерланди), в рамках нашої програми підтримки життєздатності мережі.

Більше інформації про тренінг (мета, очікувані результати та методологія) ви знайдете у додатках.

Якщо Ви є членом REYNта є практиком, що працює із дітьми дошкільного віку або ви працюєте у ромських громадах, або ж ви є представником Міністерства або іншої державної установи, відповідальної за якість освіти, якщо ви займаєтесь правозахисною діяльністю і ви хочете дізнатись більше про те, як сприяти створенню інклюзивного, високоякісного, багатомовного навчального середовища для ромських дітей, будь ласка, заповніть аплікаційну форму до 15 квітня 2015 року та надішліть за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Заявки, подані після встановленого терміну, розглядатися не будуть.

Примітка: Для того, щоб мати можливість отримати шенгенську візу для учасників, яким вона може знадобитися, ми не можемо продовжити термін подачі заявок на участь.

Будуть розглядатися тільки заявки, що надходять від членів Рейн; якщо ви не зареєструвалися в мережі, будь ласка, переконайтеся, що зареєструватися на сайті ISSA http://www.issa.nl/reyn-member/register перед відправкою вашої програми. Якщо у вас виникнуть проблеми, будь ласка, надішліть листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Будь ласка, зверніть увагу, що навчання буде проводитися англійською мовою без перекладу.

Заявки будуть розглянуті 17 квітня 2015, і на основі інформації, наданої в додатках, максимум 25 учасників будуть відібрані.

Успішні кандидати будуть проінформовані електронною поштою 18 квітня 2015.

Ми з нетерпінням чекаємо вашу заявку щоб поділитися із Вами захоплюючий досвідом роботи в галузі розвитку!

Letter
Short Description_Training Multilingual
Application From_Trainig Multilingual