Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

22 квітня 2015 року на відбудеться навчально-практичний семінар «Освіта для соціальної справедливості» у м. Ужгород на базі ліцею «Лідер» (загальноосвітньої школи № 20) у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» за підтримки  за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Мета семінару – познайомити вчителів загальноосвітніх шкіл, вихователів дитячих садочків, методистів, Закарпатської області із навчальним курсом «Освіта для соціальної справедливості», розробленим у рамках впровадження проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» з метою його апробації та подальшого впровадження у вищі педагогічні навчальні заклади.

Мета навчального курсу – познайомити учасників із поняттями різноманітності та соціальної справедливості, що сприятиме розвитку інклюзивного середовища в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. Курс розрахований на те, що в результаті його проходження учасники: знатимуть і розумітимуть визначення термінів «соціальна інклюзія», «стереотипи», «упередження», «установки», «дискримінація», «полікультурна освіта» та інших; знатимуть основні міжнародні документи у сфері захисту прав людини; розумітимуть значення особистої і групової ідентичності; знатимуть і розумітимуть проблеми динаміки груп меншості/більшості, у тому числі ризики в процесі інтеграції і розвитку міжкультурних відносин; знатимуть, що таке культура, рівні і характеристики культури; використовуватимуть метод конструктивного слухання; розвинуть навички міжкультурного спілкування; краще розумітимуть власний рівень терпимості, толерантності по відношенню до відмінностей.

Подібні семінари з апробації розробленого курсу вже пройшли у ОдеськійЧеркаській, Волинській областях та в м. Луцьк

Час проведення семінару: 22 квітня 2015 року з 10:00 до 15:00, реєстрація о 9:30
Місце проведення семінару: ліцей «Лідер» (загальноосвітня школа № 20) (м. Ужгород, вул. Сільвая, 3).
Цільова аудиторія: вчителі загальноосвітніх шкіл, вихователі дитячих садочків, методисти Закарпатської області, що працюють або планують працювати із дітьми ромської національності.

Вероніка Громова, тел./факс: (044) 235 11 36,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програма семінару