Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

28 жовтня 2014 року у м. Луцьк на базі загальноосвітньої школи у селі Скобелка, Горохівського району Волинської області,відбувся навчально-практичний семінар «Освіта ромських дітей: Центри для батьків» у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» за підтримки ініціативи «Копачі Рома», програми «Раннє дитинство» Фонду Відкритого Суспільства та програми «Рома України» Міжнародного фонду «Відродження».

Семінар є першим із серії трьох одноденних семінарів для підготовки інструкторів для роботи у Центрах для батьків. Метою першого семінару було презентувати проект та познайомити учасників із роботою Центру для батьків «Майбутнє у наших руках».

Важливим елементом у роботі із батьками є вміння працювати із дорослими, тому під час семінару було розглянуто основні принципи активного навчання дорослих, в чому їх особливість і чим вони відрізняються від навчання дітей.

Робота з батьками у Центрі проходить за двома програмами «Готуємось до школи» та «Впевнене батьківство», тому подальші два семінари будуть присвячені цим програмам.

Тренінг проводили координатор Центру для батьків, Тетяна Логвінюк, та тренер ВФ «Крок за кроком», Тарас Голей.

Участь у семінарі взяли 17 осіб, серед учасників були представники відділу освіти, адміністрації та вчителі шкіл, представники ромських громадських організацій та ромські батьки.

Найбільше зацікавлення в учасників семінару викликали теми активного навчання дорослих, а саме тема «Батьки у якості учнів».  Під час обговорення учасники висловили зацікавлення Проектом і бажання долучитись до його впровадження. 

Завантажити програму семінару